Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Javna nabava

 

16.9.2019. Nabava novog višenamjenskog vozila sa izmjenjivim nadogradnjama i dvoosovinskom prikolicom putem financijskog leasinga

          Izvješće o provedenom prethodnom savjetovanju sa zainteresiranim gospodarskim subjektima

          Dokumentacija o nabavi

          Tehničke specifikacije

          Troškovnik - financijski leasing

Obavijest o postojanju / nepostojanju sukoba interesa

Nabava goriva 11.10.2018.

Nabava poštanskih usluga 04.10.2018.

Dopis 2018. godina

Evidencija popis sklopljenih ugovora za 2017.

Registar ugovora o javnoj nabavi 30.9.2017.

Obavjest o sprječavanju sukoba interesa

Registar ugovora o JN 31.03.2017

 DZN Gorivo - objašnjenje mv-01

 Dokumentacija za dizel gorivo i benzin - izmjena

Troškovnik za gorivo

 Dokumentacija za dizel gorivo i benzin

 Registar ugovora o JN 30.09.2016.

 Registar ugovora o JN 31.03.2016.

 Registar ugovora o JN 30.09.2015.

 Registar ugovora o JN 31.03.2015.

 Registar ugovora o JN 30.09.2014.

 Registar ugovora o JN 31.03.2014.

 Procedura stvaranja ugovornih obveza 

Treći javni poziv kamioni

Registar ugovora o JN 30.09.13

Drugi javni poziv kamioni

Registar ugovora o javnoj nabavi na dan 31.03.2013.

Obrazac - Pregled ugovora 31.03.2012.

Obrazac - Pregled ugovora 2012

Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi na dan 30.09.2011.

Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvršenja na dan 31.03.2011.

Obavijest temeljem Odredbe članka 13. Zakona o javnoj nabavi

Stranice komunalno-zabok.hr koriste kolačiće (cookies). Nastavkom uporabe ovih stranica ili klikom na gumb Prihvaćam pristajete na pohranu i pristup kolačićima.
Više...
Prihvaćam