Kalendar odvoza otpada do 31.10.2018. godine

Poštovani korisnici!

Dostavljamo vam novi kalendar odvoza miješanog komunalnog otpada i selektivnog otpada (papir, karton, plastika i tetrapak) do 31.10.2018. godine. Molimo korisnike da se pridržavaju upta za selektiranje otpada i da u posudu za selektivni otpad ne stavljaju miješani otpad.

Papir stavljajte u plave vreće - za domaćinstva / kod stambenih zgrada u posude za papir.
Koristite zelene otoke za veće količine papira, plastike, stakla, tekstila i metala.
Kompostere možete naručiti u KOMUNALNOM - ZABOK d.o.o., Zivtov trg 3
Telefoni: 492 358, 492 357, 226 630

Novi kalendar odvoza otpada do 31.10.2018. godine (PDF)

Raspored mobilnog reciklažnog dvorišta 2018. godine (PDF)

Prijave za kompostere

Priopćavamo cijenjenim korisnicima usluge odvoza otpada sa područja grada Zaboka i općine Bedekovčina da još primamo prijave za kompostere. Možete se javiti na telefon 049 492- 358 ili e-mail: tomek@komunalno-zabok.hr

Kako postupati s otpadom od 1. siječnja 2014.god.

CIJENJENI KORISNICI USLUGE ZBRINJAVANJA KOMUNALNOG OTPADA

Novim Zakonom o održivom gospodarenju otpada u obvezi smo pristupiti novom načinu sortiranja i odvajanja otpada . Domaćinstva i pravne osobe tako moraju preuzeti obvezu i pristupiti razvrstavanju , sortiranju i odvajanju otpada.